Bu EnterCoin

Sahiplerin , karların yeniden pay
edilmesinden yararlanmalarına izin veren bir jetondur.

Blockchain teknolojisi, özellikle geleneksel ödeme yöntemlerinde kesintiler konusuna odaklı , yeni bir fikirler dünyası açtı.

EnterCoin, alternatif bir ödeme rayı olarak, EnterCoin jetonu sahiplerinin, eş düzeyler arası transfer ve mal veya hizmetlerin ödemesi olarak birbirilerine EnterCoin veya diğer kripto para birimleri gönderebildiği yerlerdir. Bir kripto para birimi değişim platformunu bir araya getiren jeton sahipleri, diğer şifrelemeleri ve EnterCoin'i Fiat para birimlerine dönüştürebilirler. Eşdeğer olarak, jeton sahipleri, ulusal parayı doğrudan Ön Ödemeli Kartımıza (MasterCard) dönüştürebilir ve gönderebilir.

EnterCoin, güneş enerjisiyle çalışan ''Yeşil Madencilik '' Merkezin'de kurulan ilk çevre dostu kripto paralardan biri olacaktır. Amacımız, kripto para birimi madenciliğinin peyzajı üzerinde bir etki yapmaktır; şeffaf bir “Kar Paylaşımı” iş modeli üretirken, gezegenimize de katkıda bulunur.

EnterCoin : Sürdürülebilir Geleceğe Giden Yol

Entercoin Servisi

AStinex kripto değişim platformun, EnterCoin Cüzdanı ve Yeşil Madencilik Merkezi'nin, bir arada yürütüldüğü , akıllı sözleşmeleri kolaylaştıran bir yapay zeka tarafından işlenen, eksiksiz bir finansal sistem.

features
Ön Ödemeli kartlar

Ön ödemeli kartlar: Kullanıcıların kripto para birimleri ile yerel para birimleri arasında rahat bir şekilde dönüşüm yapmasına izin verir.

features
Stinex değişimi

Kullanıcıların dijital varlıklarını ellerinde tutmalarını ve değiştirmelerini sağlayan dünya standartlarında kripto değişim platformudur.

features
Akıllı uygulamalar

Blockchain’i kullanarak işleyiş süreçlerini otomatikleştirmeye yarayan uygulamalardır.

EnterCoin

Satış ve Kıymet

EnterCoin doğrudan resmi cüzdanından tasfiye edilebilir.Önceden belirlenmiş bir asgari fiyatın mevcut satın alma fiyatından daha yüksek olmasıyla Stinex değişiminden yararlanılabilecektir. Ödeme yapmak için herhangi bir kripto para birimi kullanabilirsiniz. Örnek, Perfect Money, Payeer veya AdvCash.

Başlangıç

ikim 13, 2017 (1:00AM GMT)

Satış İçin Jeton Sayısı

5,000,000 ENTRC

End

Stinex Launch

Jeton Döviz Kuru

1 ENTRC = 0.5 USD

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Krypto para, Perfect Money, Payeer, Iş Bankası

Minimum İşlem Tutarı

Asgari yoktur

Stinex Exchange 15 Ağustos 2018'de Başlayacak
15 Ağustos 2018'de Başlayacak
Katılın ve Jeton Satın Alın

Coin Ödeneği

chart

Fon Ödeneği

chart
Yol Haritası

Zaman Çizelgesi

Ekiplerimiz, katkıda bulunanlar ve toplumun yardımıyla, bunlar başarmak için beklediğimiz kilometre taşlarıdır.

EnterCoin Apps

Platform Uygulamaları

Ekosistemimize girdikten sonra, her şeyi yönetebilirsiniz. Akıllı telefonu ve internet bağlantısı olan herkes , küresel bankacılık işlemlerine katılabilir.

Blockchain teknolojilerine dayanan , bu yeni, küresel ekonominin bir parçası olmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları alacaksınız.

  • EnterCoin Cüzdanı
  • Stinex Kripto Değişimi
  • Ticari Araçlar
  • Ödeme Kartı Yönetimi
  • EnterPact Akıllı Sözleşme Uygulaması
graph
Ekibimiz

Liderlik Ekibimiz

EnterCoin ekibi, blockchain, güvenlik, kanıtlanmış rekor finans, geliştirme, pazarlama ve lisans için bir tutkuyla birleşmiştir.

team
Shadi
Ayoub
CEO ve Öncü Blockchainer
team

Shadi Ayoub

CEO

An enterpreneur who started with technology two decades ago as a networking engineer, and was of the first who brought new ideas to the Arab World.

Founded Bitstine, the founders of EnterCoin, in 2014 as the very first electronic financial service provider in the region of the Middle East, and grew the company to its current global presence with the help of the ever growing team.

Blockchain
70%
Security
85%
Creativity
95%
Muhammad
Suleiman
General Manager
team

Muhammad Suleiman

Genel Müdür

As an expert in crypto trading strategies and operations, Mr. Suleiman put his energy into creating the most user-friendly platform to maximize access to the services..

It is his vision that users like the things we all like as users, and hate the same thing we hate. Therefore, when creating a solution, user experience should be first in mind along with protection and security.

Strategic Thinking
95%
Innovation
90%
PR
98%
team
Firas
Dabbour
Ön Ödemeli Kart Yöneticisi
team

Dr. Firas Dabbour

Prepaid Cards Program Manager

Dr. Firas is the prepaid card program coordinator, and his aim is to include as many neglected communites as possible.

Prepaid cards program is a major aspect of EnterCoin system, and operating such a productive business needs a mind like Dr. Dabbour's. It is a know fact now that blockchain technologies is a magnet that attracks leaders and people that believe in creating changes in the real life and not only cursing the dark.

Financial Systems
95%
Payment Processing
88%
Prepaid Cards Rules
97%

Akıllar bir blockchain gibi çalıştıklarında, tek bir akıl yaratırlar

team
Issa
Jadallah
Orta Seviye Geliştirici
team

Issa Jadallah

Junior Developer

Issa main job is to ensure an advanced user interface and good presentation tothe users. He is in charge of the websites of the EnterCoin Project. He adapted so quickly and now he is capalble of working in any environment that requires quick learing and application.

He specialises in php and HTML related issues within the EnterCoin system, and responsible for the frontend websites.

PHP
100%
Blockchain
80%
Java
95%
team
Naji
Moqady
Grafık tasarımcı
team

Naji Moqady

Graphic Designer

Naji joined EnterCoin by the beginning, and he is an example of the smart, ambitous, and open minded person.

Other than his design talent, Naji plays a major role in leading the EnterCoin community, presenting the system in confrences and meetings, and supporting users in their daily issues. We do believe that every project needs someone like Najo to succeed, and proud to him onboard.

Adobe Products
95%
Presentation
90%
Networking
92%
team
Raed
Abdullah
Pazarlama Danışmanı
team

Raed Abdullah

Marketing Advisor

He is the one that leads the marketing and promotion of EnterCoin, carrying the responsibilty of reaching hundreds of millions of needy potential users that lack financial services.

Raed is a known financial advisor from Canada, and he runs his own marketing agency that specialises in financial consulting in the crypto markets. Raed has been with Bitstine since its beginning in early 2015 and continued working with us despite being in a different continent.

Creativity
95%
Marketing Science
90%
Productivity
98%
Faqs

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda EnterCoin, ön ödemeli kartlar, Stinex değişimi, Cüzdan ve teknik bilgiler hakkında bazı bilgiler verdik. Başka sorularınız varsa, lütfen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak iletişime geçin.

EnterCoin Nedir?

EnterCoin, birden fazla parçadan oluşan bir elektronik bankacılık sistemine güç veren bir erc20 Ethereum jetonudur.

Sistemin bölümleri nelerdir ?

Ön ödemeli MasterCard'lar, küresel kripto değişim platformu (Stinex), EnterCoin cüzdanı, yeşil kripto para birimleri madencilik merkezinden ibarettir. Bunların hepsi birbirine bağlı olmayan , ancak bir bankacılık sistemini bir araya getiren tam entegre bir eko-sistem yaratmak için bir araya gelmiştir.

Token Satışına Nasıl Katılabilirim?

Cüzdanda bir hesap açın ve satın almayı cüzdanın içinden gerçekleştirin. İşte bu kadar basit.

EnterCoin almak için hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim ?

Cüzdanda depolama yapabilmeniz için muazzam yollar sağlıyoruz. İstediğiniz herhangi bir kripto para birimi ( Perfect Money, AdvCash, Payeer ) banka havalesi veya para transferi kullanabilirsiniz. Kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmak için Payeer'ı bile kullanabilirsiniz.

Ne türde bir ön ödemeli kart alırım ?

Dünyanın her yerinde çekilebilmek veya harcamak için kullanılabilecek bir ön ödemeli bir MasterCard alacaksınız. Kartlar, kolay erişim sağlamak için EnterCoin sistemine bağlanır.

WBu kart hangi ülkeler tarafından karşılanmaktadır?

Ön ödemeli kartlar ; Avrupa, Arap ülkeleri ve Türkiye ' yi kapsayacaktır. Dünyadaki diğer bölgelerin çoğunu eklemek için kapsama alanını sürekli genişleteceğiz.

Kartlar için ücretlendirmeler nelerdir?

Ön ödemeli kart programı ile ilgili ücretler ve tüm diğer detaylar, 2018 yazında dağıtım dönemi yaklaştığında açıklanacaktır.

Kartlar başka bir banka veya şirkete mi ait?

Kartlar, Bitstine tasarımı ve logosu olacak, bu yüzden Bitstine ve EnterCoin projesine özgüdür. Böylelikle kullanıcılar için daha düşük ücretlendirmeler sağlayan kaynaklardan doğrudan hizmet sunacağız.

Platform ne amaçla kullanılıyor?

Stinex, kullanıcıların dijital paralarını diğer dijital veya FIAR para birimleriyle kolayca takas edebilmelerini ve değiştirebilmelerini sağlayan gelişmiş bir kripto değişim platformunu kullanmak için biçilmiş kaftandır.

Stinex kullanmak güvenli midir?

SStinex , para birimlerini tutmak ve ticaret yapmak için çok güvenli bir ortam sağlamak amacıyla altyapısını güçlü bir şekilde oluşturmuştur.. Kullanıcı güvenliğini zorunlu kılıyoruz.

Stinex.net platformunda hangi para birimleri mevcuttur?

Stinex'in lansmanında 60'tan fazla para birimi mevcut olmakla birlikte , sayıları sürekli artacaktır. Klasik para birimleri BTC, ETH, LTC, BCH ve XRP'yi içerir. Ayrıca, ücret ödemek ve ticaret için platform para birimi olarak EnterCoin kullanır.

Stinex benim ülkemde ve benim dilimde kullanılabilir olacak mı ?/h5>

Evet , Stinex uluslarası bir oluşum olup , Türkiye , Arap - Ortadoğu bölgesine hizmet etmeye odaklanmıştır. Öncelikle İngilizce Türkçe ve Arapça hizmeti başlatılıp , çeşitli diller eklenmeye devam edilecektir.

Bir Cüzdan hesabı almak için neler gereklidir ?

Yalnızca Cüzdan'da ücretsiz bir hesap açmanız gerekir . Entercoin ; karmaşık prosedürlere ve onaylara gerek olmadan , herhangi bir kişinin erişimini kolay hale getiren , paralel bir e-bankacılık hizmeti sunmaktadır

EnterCoin Cüzdan güvenli midir ?

Güvenlik bu sistemin en önemli yapıtaşlarından biridir. 2FA kimlik doğrulaması ve SMS doğrulaması kullanarak hesabınızı çok daha güvenli hale getirmek için yöntemler sağlar. Güvenliği her açıdan ciddiye alıyoruz.

EnterCoin'u güvenli bir yerde tutmanın ötesinde, cüzdan kullanımı , kolay entegrasyonu ile satıcıların çevrimiçi mağazalarında kolayca EnterCoin cüzdanını kabul etmelerini sağlar. Kullanıcıların güvenliğini destekleyen bir uyuşmazlık ( dispute ) uygulaması da mevcut olan bir çevrimiçi güvenli ödeme şeklidir.

Cüzdan kullanıcıları için başka hangi özellikler mevcut ?

Diğer kullanıcılara aktarım, anında para çekme, KYC prosedürü, ödeme kabulü için satıcı seçeneği, kuponlar, çoklu para yatırma yöntemleri ve çok daha fazlasını sunar.

EnterCoin için maksimum coin(jeton) kaynağı nedir?

Maksimum tedarik 100.000.000 ENTRC (EnterCoin )'dir. 5.000.000 olan bölümü halka arz tahsis edilmiştir.Kalan bakiye iç sisteme ayrılmıştır. Bu sayı coin(jeton) yakılarak birkaç ay sonrasında azaltılacaktır..

EnterCoin hangi borsalarda işlem görecek?

Enter Coin, sadece başlangıçta Stinex'te işlem görecektir. Yüksek hacimli piyasada yerini aldıktan sonra Binance ve Bittrex gibi büyük borsalarda da listelenebilir.

EnterCoin hakkında teknik bilgiler nelerdir?

Smart contract address: 0x1ddf249430c343F72F8B19868EA4F932538e8826.

Contract old address: 0xaf55f3b7dc65c8f9577cf00c8c5ca7b6e8cc4433.

Decimals: 8 , Symbol: ENTRC

EnterCoin hangi teknolojiyle üretildi?/h5>

EnterCoin.EtherCoum blok zincirinde çalışan bir erc20 Ethereum jetonudur. Yol haritasına göre EnterCoin, 2019'da kendi blok zincirine sahip olacak.

Contact

Bizimle temasa geçin

Bir sorunuz mu var ? Bize ulaşın. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

  • +90 53 4289 0799
  • [email protected]
  • Join us on Telegram @entercoin